99% uživatelů doporučuje Kamzíka…

Spotřebitelská studie uskutečněná v roce 2014 a 2017 potvrdila, že 99% uživatelů je s Cemio Kamzíkem spokojena a doporučila by ho i ostatním.

Vaše zkušenosti s Kamzíkem

Spotřebitelská studie uskutečněná v roce 2014 a 2017 potvrdila, že 99% uživatelů je s Cemio Kamzíkem spokojena a doporučila by ho i ostatním.
Alena55 let
Cemio KAMZÍK používám již od zahájení prodeje produktu na ČR trhu, celkově hodnotím SKVĚLÉ!!! (důvodem začátku používání byly narůstající problémy s kyčelními klouby.-Ty od do boby počátku užívání / cca 6 let, jsou naprosto zanedbatelné). Děkuji.
Tomáš65 let
Jsme velice spokojeni s Kamzíkem, vyzkoušeli jsme s manželem více preparátů na klouby a Kamzík u nás zvítězil, je nejúčinnější! Cítíme se mnohem lépe, napřed přišlo jakoby zhoršení, ale potom bylo výrazné zmírnění až vymizení bolestivosti kloubů. Manžel, který je po operaci kyčle, si mohl díky Kamzíku, odložit, zatím o dva roky. operaci kolene! Znovu jsme si objednali.Tak velké díky za Kamzík
Antonie63 let
Užíváme, spolu s manželkou, kloubovou výživu Kamzík již od vstupu na náš trh (5.rok) a to pravidelně 9 měsíců v roce.Od té doby nemáme žádné potíže s klouby,které se před užíváním občas objevily. Jsme s tímto doplňkem stravy vemi spokojeni a proto s jeho užíváním i nedále pokračujeme.
František75 let
Opravdu Kamzík pomáhá. Věřím v jeho sílu.Pouze mi v přípravku chybí protizánětlivá složka. “
Petr
Váš výrobek KAMZIK používám již dlouhou dobu a dobře působí pro zlepšení mých zdravotních proplémů a jsem s jeho oužíváním velice spokojen. Karel H. , důchodce 92 let
Karel92 let
Dobrý deň, ako výherkyňa vašej ceny „Zlatá kĺbová kúra Cemio Kamzík” sa Vám chcem touto cestou poďakovať za zaslanie výhry ako aj za pomoc, ktorú mi výrobok Cemio Kamzík po zdravotnej stránke dáva. S pozdravom
Ing. Agnesa Slezáková
Po operaci kolena /2010/ jsem zkoušel doplňky stravy Teprve v roce 2013 jsem zkusil Kamzíka Po šesti měsících znatelné zlepšení hýbnosti všech kloubu Používám Kamzíka denně druhé koleno se zlepšilo natolik že už operace nebude nutná.Doporučuji jao velmi učinnou prevenci všem
Jindřích71 let
Začala jsem užívat Cemio Kamzík, protože jsem cítila bodavou bolest v pravém koleně. Nejvíce se projevovala při chůzi z kopce a při vstávání z dřepu. Po 2měsíční kúře bolest přešla. Cemio Kamzík mohu jen doporučit. Nyní mám další 2měsíční kúru, bude hezky a budu víc sportovat, tak abych si vše mohla užít s radostí a bez bolesti.
Naděžda32 let
Najezdím při rozvozu pro naši soukromou firmou v dodávce cca 80 000 km ročně..Z častého nastupování a vystupování mě bolelo celé tělo-hlavně klouby-kyčel a kolena.V roce 2012 po reklamním spotu jsem si zakoupil a od té doby jsem Váš pravidelný zákazník a uživatel. Doporučuji všem-jsem nadmíru spokojen.
Václav65 let
Po prvé jsem dostala krabičku kapslí Kamzík Cemio k narozeninám . Vyzkoušela jsem ho . V roce 2013 měla jsem úraz . Spadla jsem a zlomila jsem si nohu v krčku . Operovali mne , dali mi endoprotézu . Prožila jsem rehabilitaci a naučila jsem se s tím žít . Jenže teď mne začíná při změně počasí bolet i ta druhá noha. Proto jsem dostala k Vánocům 2 balení Kamzíka Cemio . Denně kapsli užívám . Také cvičím . Škoda toho , že takové kapsle nebyly k dostání dříve , už preventivních důvodů . Děkuji také za zaslání Včelky Cemio . Včelka mi byla zaslána poštou za účast v soutěži . Věřím tomu , že je lepší užívat kapsl. Kamzík , než léky na bolest .. Děkuji Vám a zdravím Vás .
Miroslava70 let
Dobrý den, je mi 49 let a mé zaměstnání, které provozuji už 20 let vyžaduje mnoho pohybu a to většinou po schodech. Poslední 3 roky jsem měl šílené bolesti kloubů. Abych se mohl vyspat musel jsem před spaním brát prášky od bolesti. Viděl jsem v televizi reklamu na Kamzíka kde mě zaujala i dobrá cena ale stejně mě to nepřesvědčilo. Až známá mi řekla že Kamzíka brala a že byla spokojená a tak jsem se rozhodl, že to vyzkouším. Výsledek je neuvěřitelný. Už po první tabletě jsem si před spaním nemusel dávat nic proti bolesti a nyní kdy jsem dobral polovinu balení jsem úplně bez bolesti. 3 roky jsem se tak trápil a přitom stačilo tak málo a zamálo. Už teď jsem si jistý že se mi pod stomečkem bude válet další Kamzík. Všem kteří váhají jako jsem váhal já můžu jen doporučit. Fakt to funguje.
Pavel49 let
Dobrý den, je mi 71 let. Mám ostoroperózu a snažím se s ní bojovat jak to jde. Vyzkoušela jsem mnoho přípravků a mohu říct, že po uživání Kamzíka se cítím mnohem lépe. Mé dcery mi ho kupují vždy na narozeniny, Vánoce a tímto pečuji o mé zdraví. Chtěla jsem poděkovat za tento kloubní přípravek.
Anna71 let
Sportem ku zdraví! Mám obě kolena po klasické operaci menisku v 18 a ve 30 letech. S věkem se začaly objevovat problémy. Vyzkoušela jsem několik kloubních výživ. Upoutal mě Kamzík, který již delší dobu užívám. Jako kamzík sice neskáču, ale značně se mi ulevilo. Ráda sportuji a ještě bych chtěla pokračovat. Doufám,že s Kamzíkem to zvládnu!!! S pozdravem Aška
Aška63 let
Dobrý den, mám mnoho let bolesti v kolenním kloubu a na doporučení mého ortopéda jsem užívala Colafit. Ale ani po jeho užívání bolest v koleně nepolevila, tak jsem po doporučení mé přítelkyně jsem začala užívat Cemio Kamzíka. Již po několika měsících užívání pociťuji pozvolné zlepšování, bolest v kolenních kloubech někdy zcela vymizí nebo je mnohem menší, než v minulosti. Proto si budu Kamzíka kupovat i nadále a věřím, že bolest vymizí úplně.
Libuše
Dobrý den, po dvouměsíčním užívání Kamzíka mne přestalo bolet koleno. V užívání pokračuji, protože mám problémy s artrózou na palci levé ruky a doufám, že Kamzík mi pomůže. Jako vánoční dárek jsem Kamzíka objednala i mamince a tchýni.
Jarmila58 let
S Kamzíkem mám výbornou zkušenost. Je mi 35 let a v zaměstnání musím hodně mluvit. Často se mi stávalo, že jsem při mluvení a kousání pociťovala velkou bolest čelistního kloubu, nemohla jsem otevírat ústa. Kamzíka mi doporučila matka, která ho užívá na bolesti kolenou a je s ním také velmi spokojena. Potíže mi odezněly po 14 dnech a již se nevrátily, Kamzíka nyní užívám pravidelně. Děkuji za něj.
Pavla35 let
KAMZÍKA užívám asi rok a jsem sním velice spokojená. Bolela mě kolena, a asi po měsíci užívání se začaly projevovat účinky. Během roku jsem si udělala 2x měsíční pauzu. Dnes po roce užívání jsem bez bolestí, ale KAMZÍKA stále užívám. Pomáhá i mému tatínkovi a bratrovi. Děkuji za tento přípravek. Líba
Líba51 let
Dobrý den,je mi 59 let, jsem po dětské obrně tělesně postižená, s čímž souvisí i bolesti kloubů. Dlouhá léta jsem užívala Gelasil od firmy Nutra Bona, ale vzhledem ke stále se zvyšující ceně tohoto velmi dobrého přípravku jsem začala zkoušet jiné,cenově přijatelnější. Letos v květnu mi známá poradila Kamzík. Už jsem využívala 2 balení a vím stoprocentně, že u něj zůstanu. Pomáhá mi, je skvělý, díky za něj.
Marie59 let
Dobrý den, jsem vášnivým sportovcem. Rád hraji fotbal , nohejbal a také občas volejbal a tak moje klouby dostávají zabrat. Dost často jsem musel omezovat sport, protože mé kolena začala hodně bolet. Ale když jsem začal brát cemio kamzík, tak mě vůbec kolena nebolí.
Zbyněk41 let
Vážení přátelé, Zúčastnil jsem se zájezdu do Rakouska na Krimmelské vodopády v Národním parku ve Vysokých Taurách. Díky pravidelnému užívání Vašeho produktu, kloubního přípravku Cemio Kamzík jsem bravurně zvládl výstup až do výše 1450 m. n.m. O několik metrů níže jsem si toho jejich kamzíka pohladil – posílám foto. Přeji Vám hodně stejně spokojených zákazníků jako jsem já. S úctou
Vladimír
Dobrý den, mám problémy s kolenem a zaujala mne reklama v televizi. Koupila jsem si Kamzíka a už po měsíci bylo vidět zlepšení. Je za celkem přijatelnou cenu a kapsle jsou malé a dobře se polykají na rozdíl od jiných podobných přípravků. Doporučila jsem ho i kolegyním z práce
Veronika38 let
Dobrý den, při aktivním sportování jsem si poranil obě kolena (při fotbalu levé a 1,5 roku poté při nohejbalu pravé) – přetrhané vazy LCA a poškozené menisky, a prodělal tak operace a plastiku vazů. Nyní jsou tomu již 4 roky, zkoušel jsem spoustu výživ a doplňků stravy, abych bolavá kolena „léčil“ a mohl se alespoň částečně věnovat aktivnímu sportu a necítil bolest… Pomohl mi až nyní, a to myslím upřímně, výrobek Kamzík – ač jsem mu nedával tolik šancí – říká se přeci, že co je v reklamě nemusí vždy být opravdu dobré. Kamzík je pravým opakem, pomohl a jistě i nadále bude pomáhat, protože ho nepřestanu se svým aktivním přístupem k životu užívat. Zakoupil jsem ho i svému bratru – též po operacích kolen, a známe fotbalistce, všichni spokojeni. Dodám ještě, že jsem účinky a odstranění bolesti pocítil již po 2-3týdnech užívání. Věřím, že pomůže i Vám ostatním, jen doporučuji
Lukáš32 let

Podělte se i Vy o své zkušenosti s Kamzíkem!

Jméno *
Příjmení
Váš e-mail *
Váš věk *
Vaše zkušenosti s Kamzíkem *

Zajímají nás všechny Vaše zkušenosti  a ohlasy, musí však splňovat  níže uvedená pravidla.

Odesláním příspěvku souhlasíte s jeho uveřejněním na stránkách www.cemiokamzik.cz a s uvedením křestního jména a věku.

Veškeré příspěvky jsou osobní názory uživatelů, nemusí se vždy ztotožňovat s názorem či  stanoviskem společnosti Cemio Switzerland s.r.o..

Pravidla psaní recenzí

  • Je psána v češtině nebo slovenštině.
  • Neobsahuje vulgarismy.
  • Má přiměřenou délku.
  • Neobsahuje odkazy na konkurenční stránky ani externí servery.
  • Obsah se týká pouze hodnoceného produktu.
  • Neobsahuje dotaz (pro tyto případy existuje kontaktní formulář).
  • Recenze vyjadřují výhradně názory a stanoviska jejich autorů a společnost Cemio Switzerland nemůže ovlivnit jejich obsah ani za ně nenese odpovědnost, vyhrazuje si však právo recenze mazat.
  • Rovněž je zakázáno opakovaně vkládat recenze s totožným obsahem.
  • Společnost Cemio Switzerland je oprávněna výše uvedená pravidla měnit, přičemž jakékoliv změny jsou závazné od okamžiku jejich zveřejnění.